Sakarya Duşakabin
Sakarya Duşakabin

Sakarya Duşakabin

Sakarya Duşakabin

Sakarya Duşakabin işinde uzmanlaşan firmalardan biri olan RAYDUŞ kuruluşudur. İmalat, montaj, tamir ve servis konusunda uzman olan RAYDUŞ ekibi

, sizler için sizin banyonuza uygun tasarım ve uygulamasını yapmaktadır. Tasarım harikası RAYDUŞ duşa kabin ürünleri arasında aradığınız modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir birinden farklı duş teknesi modelleri, kare, dikdörtgen ve oval kategorilerde özel olarak imal edilmektedir. Küçük banyolar için mini küvet modellerini de firmamız sizler için üretmektedir.

Banyo dekorunu görsel olarak tamamlayan bu ürünler, banyonuzun güzelliğine güven katacak. Ayrıca kumlu cam ürünleri isteyenler içinde seçeneklerimiz çok. Öte yandan dekoratif cam tasarıma sahip Sakarya Duşakabin modelleri, özel karolajlı ürünlerimizde mevcut.

Ekonomik duşa kabin ürünlerinden göz kamaştırıcı jakuzilere kadar onlarca tasarım bizlerin satış reyonunda yer alıyor. Göz kamaştıran zarif, suya dayanıklı paslanmaz ürünler bu kategoride sipariş edilen ürünler arasında yer alıyor. Sakarya Duşakabin, yerinde inceleme yaparak banyonuz için en iyi modelleri kısa sürede tespit eder. Ayrıca firma montaj işlemini kısa sürede kendi bünyemizde gerçekleştirmektedir.